Napolitane Loacker Classic CREAM COCOA 225 g
Cod: 29526Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Loacker Classic CREMĂ DE CACAO
Napolitanele Loacker Classic Cremkakao sunt napolitane italiene premium care combină ușurința și crocantitatea cu gustul bogat al cacaoiului și ciocolatei de înaltă calitate.
Napolitane crocante umplute cu cea mai delicioasă cremă de cacao și ciocolată. Fabricate dintr-un amestec exclusiv de cacao și ciocolată, rafinate cu aroma delicată de cacao din Ecuador.
Pachetul mai mare de 225 g este ideal pentru cafea, ca o delicatesă pentru musafiri sau pentru a fi împărțit în familie .
Marca Loacker se bazează pe puritatea absolută a produselor sale. Napolitanele nu conțin coloranți artificiali, conservanți, arome adăugate sau grăsimi hidrogenate.
Compoziţie:
- Făină de grâu , ulei de cocos, sirop de glucoză.
- Zahăr, cacao fără grăsimi 9% în umplutură, dextroză.
- Zer uscat, ciocolată 5% într-o umplutură cremoasă (zahăr, masă de cacao).
- Făină de soia , lapte praf degresat.
- Extract de malț de orz , alune de pădure .
- Agenți de creștere: bicarbonat de sodiu, difosfat de sodiu.
- Sare, emulgator: lecitină din soia.
- Păstaie de vanilie Bourbon, condimente.
Alergenii sunt marcați cu caractere aldine . Poate conține migdale .
Valori nutriționale la 100g:
| Valoare energetică | 2134 kJ |
| Valoare energetică | 511 calorii |
| Grăsimi | 27g |
| Din care acizi grași saturați | 22g |
| Carbohidrați | 56g |
| Din care zaharuri | 26g |
| Proteine | 8,7 grame |
| Sare | 0,37g |
Fabricat în UE.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Loacker napolitane și fursecuri |
|---|---|
| Greutate: | 0.225 kg |
| EAN: | 8000380000562 |
| Producător: | A. Loacker Konfekt GmbH, 9919 Heinfels, Tyrol, Austria |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!