Napolitane Loacker Classic Napolitaner cu alune de pădure 225g
Cod: 29523Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Napolitane Loacker Classic Napolitaner cu alune de pădure 225g
Răsfață-te cu o experiență gustativă perfectă cu legendarele napolitane Loacker Classic Napolitaner . Trei straturi de napolitane subțiri, aurii și crocante ascund două straturi bogate de cremă delicată, făcută din alune de pădure italiene de cea mai înaltă calitate.
O alegere ideală pentru cafea, ceai, ca o gustare rapidă la serviciu sau o delicatesă dulce pentru momentele de relaxare cu familia.
Compoziţie:
- Făină de grâu , ulei de cocos, sirop de glucoză.
- Zahăr , alune de pădure 9%, smântână .
- Zer praf , făină de soia , lapte praf degresat.
- Cacao cu conținut scăzut de grăsimi, dextroză, extract de malț de orz .
- Agenți de creștere, sare, lecitină din soia .
Alergenii sunt marcați cu caractere aldine . Poate conține migdale .
Valori nutriționale la 100g:
| Valoare energetică | 2169 kJ |
| Valoare energetică | 518,4 kcal |
| Grăsimi | 27g |
| Din care acizi grași saturați | 20g |
| Carbohidrați | 59g |
| Din care zaharuri | 26g |
| Proteine | 8,1 grame |
| Sare | 0,33 g |
Fabricat în UE.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Loacker napolitane și fursecuri |
|---|---|
| Greutate: | 0.225 kg |
| EAN: | 8000380000517 |
| Producător: | A. Loacker Konfekt GmbH, 9919 Heinfels, Tyrol, Austria |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!