Loacker Quadratini NAPOLITANER napolitane 250 g
Cod: 21500Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Loacker Quadratini NAPOLITANER napolitane 250g
Aceste cuburi crocante legendare conțin o cremă irezistibil de delicată, făcută din alune de pădure italiene de cea mai înaltă calitate.
Sunt partenerul ideal pentru momentele de relaxare sau pur și simplu pentru dulciuri. Excelente cu cafea, ceai, ca o gustare rapidă la pachet sau ca gustare de seară cu un film.
Compoziţie:
- Făină de grâu, ulei de cocos, sirop de glucoză.
- Zahăr, alune 9% într -o umplutură cremoasă .
- Zer uscat ( lapte ), făină de soia .
- Lapte praf degresat, cacao cu conținut redus de grăsime.
- Dextroză, extract de malț de orz .
- Agenți de creștere (sare de sodiu).
Alergenii sunt enumerați cu caractere aldine . Poate conține migdale.
Valori nutriționale la 100g:
| Valoare energetică | 2155 kJ |
| Valoare energetică | 515 calorii |
| Grăsimi | 27g |
| Din care acizi grași saturați | 19g |
| Carbohidrați | 58g |
| Din care zaharuri | 24 de grame |
| Proteine | 8,7 grame |
| Sare | 0,38 g |
Fabricat în UE.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Loacker napolitane și fursecuri |
|---|---|
| Greutate: | 0.25 kg |
| EAN: | 8000380004911 |
| Producător: | A. Loacker Konfekt GmbH, 9919 Heinfels, Tyrol, Austria |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!