Teisseire sirop Mojito Zero 0% 0,6l
Cod: 23371Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Teisseire sirop Mojito Zero 0% 0,6l
Siropul Teisseire Mojito vă permite să creați o băutură delicioasă cu arome de lime și mentă. Doar amestecați-l cu apă, dar îl puteți folosi și în cocktailuri și băuturi mixte.
- Sirop cu aromă de lime și mentă
- Doar amestecați-l cu apă
- Poate fi folosit și în cocktailuri și băuturi mixte
- Siropul Teisseire contine sucuri de fructe din concentrate si arome naturale
- Este fără alcool
- Este depozitat într-o sticlă 100% reciclabilă
| la 100 ml: | |
|---|---|
| Valoare energetica: | 102 kJ / 24 kcal |
| Grasimi: | 0g |
| din care acizi grași saturați: | 0g |
| Carbohidrați: | 3,5 g |
| din care zaharuri: | 0,5 g |
| Proteine: | 0g |
| Sare: | 0,03 g |
Parametri suplimentari
| Categorie: | Teisseire |
|---|---|
| Greutate: | 0.7 kg |
| EAN: | 3092718638207 |
| Producător: | TEISSEIRE FRANCE S.A.S., 482 Avenue Ambroise Croizat, 38920 Crolles, France |
| Stocul pentru acest articol a fost epuizat… | |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!