Măsline Olymp Kalamata cu sâmbure 320g
Cod: 13819Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Măsline Olymp Kalamata cu sâmbure 320g
Măsline grecești fără sâmburi, calamon, murate în saramură.
Compoziţie:
- Măsline Kalamata (cu sâmburi), apă potabilă, oțet de vin fermentat, sare de masă.
Produsul conține semințe sau părți din semințe.
Valori nutriționale (la 100g):
| Valoare energetică | 981 kJ |
| Valoare energetică | 235 calorii |
| Grăsimi | 25,1g |
| Din care acizi grași saturați | 2,7 grame |
| Carbohidrați | 3,8 grame |
| Din care zaharuri | 0,5g |
| Proteine | 1,5 grame |
| Sare | 4,2 grame |
Fabricat în Grecia.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Măsline |
|---|---|
| Greutate: | 0.15 kg |
| EAN: | 5201409810961 |
| Producător: | Konstantopoulos S.A., 3rd Km National Road Katerini - Larissa, 601 00 Katerini, Greece |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!